UZŅĒMUMS

15

GADI TIRGŪ

70

DARBINIEKI

34800

IMPREGNĒTI m3 GADĀ

Esam vietējais, Latvijas uzņēmums

ALA LIGNEA, SIA

Uzņēmums ALA Lignea tika dibināts 2005. gada 15. martā. Savu darbību uzsākām ar zāģmateriālu eksportu uz Apvienoto Karalisti un Zviedriju. Visi zāģmateriāli tika iepirkti no Latvijas kokzāģētavām.

2007.gadā uzņēmums uzsāk aktīvu ražošanu savā ražotnē “Lemburgas kokzāģētava”, Sidgundā, Mālpils novadā. Šobrīd uzņēmumā strādā jau vairāk kā 60 darbinieki.

mUMS IR SVaRĪgA KvALItāte

SERTIFICĒTA RAŽOŠANA

Gadā tiek saražoti un pārstrādāti līdz 35 000 m3 skujkoku zāģmateriāli. No tiem lielākā daļa tiek  impregnēti ar TANALITH E koksnes konservantu kontrolētos apstākļos vakuuma spiediena impregnēšanas iekārtās.

ALA Lignea atbalsta ilgtspējīgas mežsaimniecības politiku un ir ieguvis koksnes plūsmas uzraudzības FSC (FSC ® CO16285) un PEFC sertifikātus. Mēs piedāvājam FSC 100%, FSC Mix Credit un FSC Controlled wood. Esam droši un uzticami sadarbības partneri gan Latvijā, gan ārpus tās.

MŪSU MĒRĶIS

Mūsu mērķis ir nodrošināt stabilus un augošus ieņēmumus, kas sniedz iespēju uzņēmuma tālākai attīstībai un izaugsmei.

MŪSU MISIJA

ala lignea misija

Mūsu misija ir nodrošināt kvalitatīvu zāģmateriālu apstrādi un piegādi klientiem, veicot uzņēmuma vērtības palielināšanu ilgtermiņā.

MŪSU VĪZIJA

Mūsu vīzija ir kļūt par vienu no vadošajiem kokapstrādes uzņēmumiem Latvijā, noturot stabilu pozīcīju gan tirgos Latvijā, gan ārpus tās.